מי אנחנו

קישור להורדת פרופיל חברה


טל הרמתי - מנכ"ל


טל הרמתי

עוסק במערכות מידע וניהול כ-27 שנים. מאחוריו ניתוח מערכות ופיתוח במספר רב ומגוון של כלים. ניהל פרויקטים וצוותי פיתוח - מצוותים קטנים ועד יחידות גדולות של מערכות מידע.

בתפקידו האחרון כסגן החשב הכללי במשרד האוצר היה אחראי על כל המחשוב הממשלתי. קבע מדיניות מחשוב ממשלתית, עסק רבות בבחינה ובחירה של תשתיות תוכנה, ליווה את כל פרויקטי המחשוב הגדולים של הממשלה והיה אחראי ישירות על מספר יחידות מחשוב, לרבות ממשל זמין, מרכבה (ERP ממשלתי) ויחידות המחשוב של משרד האוצר.

רואה חשבון, בעל תואר בכלכלה ולימודי תואר שני במדעי המחשב.
עמי שלזינגר - סמנכ"ל פיתוח עסקי


עמי שלזינגר


מעל 33 שנות ניסיון בתחום מערכות מחשוב. התחיל את הקריירה כמפתח ומתחזק קרנל של mainframe. בהמשך ניהל יחידת מחשוב גדולה. בשבע שנים אחרונות, דירקטור למחשוב הנדסי בתע"א, אחריות כוללת על: מרכז המחשבים ההנדסי, תמיכת תיב"ם בכל תע"א ופיתוח תוכנות הנדסיות ומכירתם ללקוחות בכל העולם.

במקביל, שימש כמוביל ומרכז של כל תע"א בנושא הלינוקס וקוד הפתוח.

פעילות מבצעית בתחום הקוד הפתוח: הקים החל משנת 1996 שרתי Apache Web Server. בשנת 2001 הקים את תשתית אשכול לינוקס לצורכי High Performance Computing הראשונה בישראל. בין השנים 2004  עד 2007 שימש כיושב ראש ארגון Open Source Development Lab האירופאי, שכלל את החברות הגדולות באירופה.

כיום חבר ב- linux Foundation הכולל חברות טכנולוגיה הגדולות בעולם ולקוחות קוד פתוח שהבולטים שבהם הם נציגי המגזר הפיננסי בארה"ב.

חבר גם ב MIl-OSS, ארגון קוד פתוח שליד משרד הביטחון האמריקאי.

בעל תואר M.Sc במתמטיקה מאוניברסיטת תל אביב.
שרון בן-חיים - סמנכ"ל טכנולוגיות


שרון בן-חיים


בעל למעלה מ-20 שנות ניסיון בטכנולוגיות מחשוב, מהם ניסיון של שנים רבות כמפתח ומנהל רשת. מוביל טכנולוגי בסביבות מחשוב מורכבות, עתירות סביבות ובסיסי נתונים. ניסיון רב בהובלת פרויקטים תשתיתיים גדולים תוך התייחסות לכל מרכיבי הפרויקט (תשתית, פיתוח, אבטחת מידע, חומרה, רשת ותקשורת).

בתפקידו האחרון, במשך 11 שנים, שימש כ-CTO ו-COO של משרד האוצר וכן ניהל את כל צוותי התפעול העוסקים בכך (צוות סיסטם, תקשורת, בסיסי נתונים וסיוע טכני).

בשנת 1998 הקים ופיתח את מערכת המשרד הממוחשב "מאור 2000" ובשנת 2007 יזם את פרויקט סע"ר (תשתית ה-ECM הכלל ממשלתית) וניהל את הפרויקט בשנת ההקמה הראשונה.